tel. 883 59 39 89 l mail: kontakt@najlepszerolety.pl l CZYNNE PN-PT 9-17

NajlepszeRolety.PL - rolety - żaluzje - moskitiery

TEL. 883 59 39 89 / UL. MONIUSZKI 54 - MYSŁOWICE

żaluzje drewniane

W ofercie posiadamy żaluzje drewniane o szerokości lameli 25 oraz 50 mm. Lamele są wykonane z  prawdziwego drewna a nie jak w tańszych odpowiednikach sklejek. Również górna rynna, w której mieści się mechanizm obrotowy osłonięta jest drewnianą listwą maskującą, dzięki czemu sprawia wrażenie jednolitej konstrukcji. Żaluzje drewniane mogą być przymocowane bezpośrednio do ściany lub za pomocą bezinwazyjnych zaczepów na poszczególne skrzydła okienne.

Żaluzje drewniane o szerokości 50mm to produkt o niezwykłej elegancji. Produkt ten w całości wykonany jest z naturalnego drewna z wyłączeniem mechanizmów sterujących wykonanych w kolorach patynowanego brązu lub czerni. Produkowane osłony posiadają system belek prowadzących. Kolorystycznie dobrane taśmy podkreślają rezydencjonalny charakter żaluzji. Żaluzje drewniane mogą być przymocowane bezpośrednio do ściany lub za pomocą bezinwazyjnych zaczepów na poszczególne skrzydła okienne.

Listwy poziome wykonane są z egzotycznych gatunków drewna poddawanych specjalnej technologii produkcyjnej. Dzięki temu żaluzje te posiadają wyjątkową odporność na zmiany wilgotności i temperatury, a użyte lakiery i okleiny sprawiają, że wyroby  te nie tracą barw pod wpływem promieniowania UV.

 

Żaluzje Drewniane


KOLEKCJE LAMELI