tel. 883 59 39 89 l mail: kontakt@najlepszerolety.pl l CZYNNE PN-PT 9-17

NajlepszeRolety.PL - rolety - żaluzje - moskitiery

TEL. 883 59 39 89 / UL. MONIUSZKI 54 - MYSŁOWICE

moskitiery

W naszym sklepie oferujemy moskitiery nadające się do wszystkich okien pcv oraz większości okien drewnianych. Profil moskitiery wykonany jest z aluminium, natomiast siatka z włókna szklanego.

Moskitiera stanowi skuteczne zabezpieczenie przed insektami. Dzięki siatce, uniemożliwia przedostanie się owadom do wnętrza mieszkania. Moskitiera ramkowa stanowi sztywną konstrukcję - naciągnięta siatka przymocowana jest do ramki pasującej do wszystkich rodzajów okien PCV oraz nowych typów okien drewnianych. Moskitiera mocowana jest za pomocą obrotowych uchwytów, w żaden sposób nie niszczy okna.

Moskitiera ramkowa charakteryzuje się dużą trwałością i jakością wykonania w odróżnieniu od jej tańszych odpowiedników. Raz zakupiona służy bezproblemowo na wiele sezonów. Jest bardzo łatwa w montażu (obrotowe haczyki zaczepiamy na okno w ok. 30 sekund) oraz równie łatwa w demontażu na okres zimowy.  

Aby zakupić moskitierę dokonujemy pomiaru powierzchni "światła" okna, następnie wybieramy odpowiedni przedział wymiarów i podajemy szczegółowe dane.

Do drzwi tarasowych/balkonowych polecamy moskitierę drzwiową, która umożliwia swobodne wychodzenie z i na zewnątrz pomieszczenia.

Moskitiera na drzwi balkonowe to szczególny rodzaj rozwiązania przeciw owadom - jej rama wykonana jest z grubszych - 3cm profili aluminiowych. Całość mocowana jest po zewnętrznej stronie okna. Drzwi są oczywiście otwierane, dodatkowo posiadają samodomykacz w postaci sprężyn oraz uszczelkę na całej ramie likwidującą wszelkie nierówności. W standardzie załączamy również dwie klamki oraz magnesy do samodzielnego montażu, których używamy do utrzymania drzwi zamkniętych. Drzwi z moskitierą wbrew pozorom są dość łatwe w montażu i mimo iż ich montaż nie jest bezinwazyjny jeśli chodzi o ramę okna to jednak drobne wkręty, które dostarczamy nie uszkodzą sprawności żadnego okna. Drzwi można również stosować w przypadku tzw. ruchomego słupka (jeśli jego płaszczyzna nie odbiega zbytnio od płaszczyzny całej ramy).