NAJLEPSZE ROLETY - ŻALUZJE - PLISY 

Sprawdzona Jakość w Dobrej Cenie

Moskitiery

NajlepszeRolety.PL oferują szeroką gamę moskitier okiennych wykonanych na wymiar – stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed wszelkimi insektami oraz opadami z drzew, krzewów czy też pyłkami kwiatów.

Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa stanowi sztywną konstrukcję – naciągnięta siatka z włókna szklanego przymocowana jest do aluminiowej ramy, moskitiera mocowana jest za pomocą obrotowych uchwytów, w żaden sposób nie niszczy okna.

Moskitiera ramkowa charakteryzuje się dużą trwałością i jakością wykonania w odróżnieniu od jej tańszych odpowiedników dostępnych w marketach. Raz zakupiona służy bezproblemowo na wiele sezonów. Jest bardzo łatwa w montażu (obrotowe haczyki zaczepiamy na okno w ok. 30 sekund) oraz równie łatwa w demontażu na okres zimowy.

Moskitiery ramkowe wykonujemy również dla okien o kształtach nietypowych – trójkąty, trapezy.

Kolorystyka profili: biały, ciemny brąz, czekoladowy brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.

Drzwi otwierane na zawiasach

Do drzwi tarasowych/balkonowych polecamy moskitierę drzwiową, która umożliwia swobodne wychodzenie z i na zewnątrz pomieszczenia. Rama drzwi wykonana jest z profili aluminiowych o szerokości 3cm. Całość mocowana jest po zewnętrznej stronie okna, drzwi są oczywiście otwierane, dodatkowo posiadają samodomykacz w postaci sprężyn oraz uszczelkę na całej ramie likwidującą wszelkie nierówności. Drzwi można również stosować w przypadku tzw. ruchomego słupka (jeśli jego płaszczyzna nie odbiega zbytnio od płaszczyzny całej ramy).

Kolorystyka profili: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Dodatkowo w drzwiach możemy wykonać przejście dla zwierząt domowych.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwana jest to system, który doskonale sprawdza się przy dużych drzwiach balkonowych bądź przesuwnych. Rama moskitiery przesuwnej porusza się po dwóch torach – górnym i dolnym – nie zajmuje więc zbędnego miejsca przy otwieraniu.

biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech. złoty dąb, orzech.

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana to jedna z nowości dostępnych na rynku – dobrze sprawdza się przy dużych powierzchniach (np. duże suwanki) a jej niewątpliwą zaletą jest jej niewielki rozmiar po zsunięciu. Moskitiera plisowana posiada lekki i stabilny system prowadzenia wpływający na wysoki komfort obsługi oraz niskoprogową konstrukcję ułatwiającą bezproblemowe przejście dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Kolorystyka profili: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Moskitiera rolowana

Moskitierę rolowana wyposażona jest w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Moskitierę rolowaną szczególnie polecamy przy okna dachowych (montujemy ją na całą wnękę okienną).

Kolorystyka profili: biały, brąz.

Email

kontakt@najlepszerolety.pl

Adres

Moniuszki 25, 41-400 Mysłowice

Telefon

883 59 39 89

Napisz do nas

5 + 1 =