NAJLEPSZE ROLETY - ŻALUZJE - PLISY 

Sprawdzona Jakość w Dobrej Cenie

Rolety klasyczne

NajlepszeRolety.PL oferują szeroką gamę systemów oraz materiałów dla klasycznych rolet. Rolety klasyczne możemy montować bezpośrednio na skrzydła okienne bądź do ściany/sufitu.

Poniżej przedstawiamy systemy roletowe:

Montaż na okno:

1) Rolety typu Mini Vegas są obecnie najpopularniejszym systemem rolet. Łączą w sobie wysoką jakość z bardzo przystępną ceną. Roleta Vegas jest roletą wolnowiszącą z przeznaczeniem do mocowania na skrzydło okienne. Roletę można zamocować za pomocą nakładanych haczyków lub wkrętów. Najpopularniejszym dodatkiem wybieranym przez klientów jest system FIX – umożliwia bezinwazyjny montaż i zawiera prowadzenie żyłkowe.

Rolety mini vegas występują w następujących wersjach kolorystycznych (kolor boczków mechanizmu, belki kończącej materiał oraz fix’a):

– kolory standardowe: biały, brąz, antracyt

– kolory za dopłatą: złoty dąb, dąb, orzech i mahoń (opcje drewnopodobne posiadają również strukturę drewna)

2) Rolety kasetowe przyszybowe z płaskimi prowadnicami. Całość materiału jest estetycznie schowana w kasecie a jego boki osłaniają prowadnice. Rolety kasetowe przyszybowe najbardziej nadają się do okien o tzw. kanciastych listwach. Kaseta przykręcana jest do górnej listwy przyszybowej (bez utraty gwarancji na okno) a prowadnice przyklejane do bocznych listw.

Roletę w standardzie oferujemy w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, za dopłatą dostępne są wersje drewnopodobne.

3) Rolety kasetowe premium są roletami o wyższym standardzie. Materiał znajduje się w kasecie i jest prowadzony za pomocą przestrzennych prowadnic idealnie osłaniając brzeg materiału. Roleta jest przeznaczona do mocowania na skrzydło. Kolejną zaletą rolety jest jej bezinwazyjny montaż – roleta jest do okna przyklejana za pomocą bardzo mocnej gąbczastej taśmy – nie uszkadzamy więc w żaden sposób okna. W cenę rolety są wliczone prowadnice oraz cały osprzęt rolety.

Rolety kasetowe premium oferujemy w bogatej kolorystyce osprzętu: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, jasny dąb, mahoń, venge, wiśnia, srebrny.

Montaż do ściany/sufitu/wnęki.

  1. Roleta Standard jest najstarszym i najlepiej znanym typem rolety. W zależności od wymiarów rolety dobieramy odpowiedni mechanizm oraz rurę nawojową, dlatego bez problemu wykonamy rolety o dużych gabarytach.
  2. Roleta Standard w systemie kasetowym MAX – roleta standard, w której materiał dodatkowo chowa się do kasety.
  3. System DUO – system rolet premium, w którym na jednym mechanizmie możemy zamontować dwie rolety – np. jedna z materiału firankowego – opuszczana na dzień, a druga z materiału zaciemniającego używana w nocy.

Email

kontakt@najlepszerolety.pl

Adres

Moniuszki 25, 41-400 Mysłowice

Telefon

883 59 39 89

Napisz do nas

13 + 13 =