NAJLEPSZE ROLETY - ŻALUZJE - PLISY 

Sprawdzona Jakość w Dobrej Cenie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie uważane są za wyjątkowo eleganckie i stylowe osłony okienne. Mogą pełnić funkcję zarówno dekoracyjną jak i również zaciemniającą (w swoich kolekcjach posiadamy materiały black-out). Tkanina rolety rzymskiej w momencie podciągania tworzy efektowne poziome zakładki.

Roleta rzymska składa się z dwóch elementów: mechanizmu oraz tkaniny (mechanizm tak jak w przypadku tradycyjnych karniszy kupujemy za pierwszym razem, w razie chęci zmiany rolety wymieniamy tylko tkaninę). Każdy towar jest oczywiście wykonywany pod konkretny wymiar.

Rolety rzymskie możemy zamontować na całą wnękę okienną (jak standardowe firany) lub za pomocą bezinwazyjnych uchwytów na poszczególne skrzydła okienne.

W rolecie rzymskiej możemy użyć praktycznie każdy materiał – od typowo firankowych po gładkie, wzorzyste kończąc na 100% zaciemniających. Istnieje również możliwość wykonania rolet rzymskich w systemie dzień-noc – system taki składa się z dwóch materiałów – jednego (np. firankowego) możemy używać w czasie dnia, drugi znów (np. zasłonowy) zasłaniany jest na noc.

Email

kontakt@najlepszerolety.pl

Adres

Moniuszki 25, 41-400 Mysłowice

Telefon

883 59 39 89

Napisz do nas

9 + 1 =